Moments 3

28. února 2012 v 15:25 | Lucka |  Moments
Z POHLEDU LUCY
Domů jsem přišla v 8 hodin. Meg ležela natáhnutá na gauči,četla si knížku a vypadala smutně.Když mě uviděla odložila knížku a řekla: "Taťka odešel asi před 10 min.,řekl že má ňákou rozlučkovou párty v ,těd už jeho bývalé práci.Řekl že na něj nemáme čekat že se vrátí pozdě.Dovolil nám že si tu můžeme udělat dívčí mejdan,nesmí tu být kluci,nesmíme pít alkohol a nesmí tu být nepořádek protože v pondělí se sem nastěhují nový majitelé" řekla a čekala co jí odpovím.
"A ty už si někoho pozvala?"
"Ne,protože když jsem všem řekla že se stěhuju otočili se ke mně všichni zády a řekli : 'Tak čau' a odešli." viděla jsem jak jí začali téct slzy pak se na mě koukla a řekla "Ale klidně si pozvi Nat jestli chceš."
"Co blázníš? Vím že Nat dlouho neuvidím ale sestra je pro mně vždy na 1. místě,zůstanu tu stebou,uděláme si popcorn a zapneme nějakej film!" mrkla jsem na ní a ona se usmála.
"Děkuju Lucy."
"Nemáš zač. A teď vyber nějakej ten film a já du udělat popcorn." znovu jsem na ní mrkla a odešla jsem do kuchyně.
Dívali jsme se na 'Marley and me'. Brečeli jsme u toho jako malé holky a když už film zkončil,řekla jsem Meg ať se jde obléknout,že se projdeme. Meg souhlasila a obě jsme vyběhli po schodech nahoru do pokoje aby jsme si vzali mikču.
Na ledničku jsem taťkovi napsala vzkaz že jsme se šli projít,kdyby náhodou přišel.
Šli jsme podél pláže a na všechny naše oblíbená místa. Domů jsme přišli ve 12 hod. ale taťka ještě nebyl doma.
Vysprchovali jsme se a v pyžamech jsme si lehli ke mně do postele a povídali si dokuď jsme neusnuli.

Ráno mě probudilo chrápání Meg a tak jsem vstala,upravila se,oblékla a šla jsem se projít ven. Potkala jsem Nat a tak jsme se domluvili že odpoledne někam zajdem.
Po obědě jsme šli s Nat na zmrzlinu a opět jsme si povídali až skoro do noci.
Před domem jsme se rozdělili a Nat slíbila že ráno na mě počká před domem aby se semnou rozloučila.
Šla jsem spát brzy,všechno jsem už měla zbalené a nanosené do obýváku.Můj pokoj obsahovaly jen prázdné skříně a velká postel na které jsem na nyní ležela a pokoušela se usnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Valentýnka Valentýnka | Web | 28. února 2012 v 15:33 | Reagovat

moc hezky píšeš.. jen mě trošku bolej oči jak je bílé písmo na černym obráceně bylo by to lepší ;) a promin že ti do toho kecám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama