3 týdny v Londýně

17. března 2012 v 17:30

Title: 3 týdny v Londýně
By: 1D :P*
Jednodílná


Ahoj jmenuju se Selena, bydlím v Severní Americe, je mi 16 let, mám dlouhé hnědé vlasy a modré oči.
Je začátek letních prázdnin a já musím zítra letět do Londýna ke své teťe a bratranci které jsem neviděla od svich 2 let. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá: Táta s mámou si naplánovali úžasný 3 týdení pobyt na Haway, boužel beze mě. Nechtěli mě nechat doma samotnou a tak mě teď posílaj do Londýna!
...
Letadlo přistálo, na pásu jsem si vzala své dva přeplněné kufry a vydala se hledat tetu která prý měla držet ceduli s mím jménem. Najednou jsem zpozorovala houf holek který neustále křičeli: "Harry Styles! Harry Styles!". 'Cože? Můj bratránek se jmenuje Harry Styles.' pomyslela jsem si. Rychle jsem došla k těm holkám a uviděla jak pohledný kluk s kudrnatými vlasy podepisuje fotky, Cédéčka a části těla (Nejčastěji ruce :D )
Najednou jsem si všimla ženy která stála opodál Harryho a držela v ruce ceduli s mím jménem.
"Ahoj tak kam se ti mám podepsat? Na ruku?" usmál se na mě Harry když se houf holek rozešel.
"Nikam, jsem Selena Bwornová." řekla jsem a úsměv mu oplatila.
"Pani! Z tebe ale vyrostla krásná ženská!" řekla hned teta a objala mě. Harry na mě jen civěl.
"Je ti něco?" zamávala jsem mu rukou před obličejem a zasmála se.
"Ne nic mi není." rychle se vzpamatoval a taky mě objal.
...
"A proč ses těm holkám podepisoval? Si snad slavnej?" zasmála jsem se a koukla na Harryho, když jsem si sedli do auta.
"Jo, jsem. Mám se čtyřma klukama skupinu."
"Wow!" to jsem vážně nevěděla.
Mrknul na mě a úžasně se usmál. (Byl to ten nejkrásnější a nejúžasnější úsměv jaký jsem kdy viděla!)
Dál jsem moc nemluvili, sledovala jsem jak ubíhá cesta a pořád jsem na sobě cítila Harryho pohled, když jsem se však na něj podívala usmál se a odvrátil ho někam jinam.

►Po 2 týdnech◄
S Harrym jsme se hodně zblížili. Pořád jsme byli spolu, chodili na zmrzku, procházeli se a dokonce mě představil s klukama ze skupiny. Je snima vážně sranda, občas u Harryho přespali (Hráli jsme na babu, schovku, na Tv jsme hráli 'Wii' hry, a dělali jsme všechno možný. :D )
Vždy když jsem byla s Harrym, byla jsem neuvěřitelně štástná. Víc než to, byla jsem zamilovaná ale nevěděla jsem jestli ke mně Harry cítí to samé a tak jsem mu nic neřekla.
...
"Sel?" zeptal se mě Harry v polovině 3 týdne.
"Ano Harry?"
"Šla by si semnou dnes na večeři?" zaptal se nervozně.
"Ano!" skoro jsem to vykřikla.
"Super." usmál se. "Tak v 20:00" mrknul na mě a odešel z mého dočasného pokoje.
Byla jsem šťastná. Konečně mě pozval na rande, teda apoň myslím že to je rande. Vzala jsem si pěkné mini šatičky, učesala vlasy a namalovala se.
Konečně 20:00!
Seběhla jsem po schodech dolu kde už čekal Harry.
"Páni, si nádherná!" řekl a daroval mi jeden z těch jeho užasných usměvů.
"Děkuju." usmála jsem se a vyrazili jsme.
Byli jsme v úžasné restauraci, objednali jsme si jídlo a povídali si.
...
(Doma po úžasné večeři s Harrym)
"Děkuju za tu nádhernou večeři Harry." usmála jsem se a chystala se mu dát pusu na tvář ale v poslední chvíli uhnul a políbil mě na rty.
"Co si myslíš že děláš Harolde Styles?" zašklebila jsem se na něj.
"To co jsem chtěl udělat od první chvíle! Miluju tě Sel! " řekl a dlouze mě políbil.
Byla jsem jak v tranzu, v břiše mi zběsile lítali motýlci a já byla v tu chvíli nejštastnější člověk na zemi!
"Taky tě miluju!" usmála jsem se a polibek mu oplatila.
...
Dny utíkali a můj pobit v Londýně se zkracoval, až nastal předposlední den. Už jsem měla zabaleno a teď jsem ležela vedle Harryho na posteli.
"Co teď s náma bude?" zeptala jsem se ho smutně.
"Miluju tě princezno a vždycky budu! Nic nás nedokáže rozdělit!" řekl a začal mě líbat po celém těle.
...
Po úžasné noci ztrávené s Harrym nastal čas odletu.
Stáli jsme na letišti, loučili se, objímali se a slibovali že se brzy uvidíme. Brečela jsem a Harry mi utíral slzy. Najednou se ozval hlas že cestující na let z Londýna do Ameriky musí už nastoupit. Harry mě vášnivě políbil a naše prsty které byli v sobě zapletené se rozpojili.
...
Po domě jsem chodila jako tělo bez duše a duše bez těla a vzpomínala na ty žasné chvíle ztrávené s Harrym a klukama...
Třeba jak jsme vymýšleli nějaké jídlo a všechno jsme připálili a pak jsme si museli objednat pizzu, nebo jak mě Harry vzal do náruče když jsem ještě spala a hodil mě do bazénu (Jo byla jsem naštvaná ale na něho se věčně zlobit nedá :) a pak přišli kluci a hráli jsme v bazénu kohoutí zapasy. A taky jak jsme šli s Harrym po pláži a on mě strčil do moře a strašně se řehtal... pak jsem ho tam strčila taky a oba promočený jsme pak utíkali před fanynkama, hrozně jsme se u toho smáli a já ztratila botu :D (Měla jsem žabky.) A nebo když jsem šli na zmrzlinu a Harrymu spadla na zem, já se mu hrozně smála ale to jsem neměla protože mě začal honit po parku a když mě dohnal tak mi vzal tu mojí zmrzku a začal jí jíst nakonec jsme jí slízali oba :D. Nebo když u nás spali kluci, dělali jsme hrozný ptákoviny, skákali jsme do bazénu v oblečení (To začalo tak že mě tak první schodil Harry, pak tam naskákali ostatní... [Zdá se mi to nebo mě Harry furt schazoval do vody? :D] ) a pak jsme hráli footbal, u kterýho jsem zakopla, všichni se ke mně seběhli a ptali se mě jestli mi nic není. Já se jen řehtala a když uviděli když mi nic není začali se řehtat taky. Když jsme se uklidnili šli jsme do obýváku, Harry po mě hodil polštář a já mu to oplatila, Niall to uviděl a zakřičel 'Polštářová válkáááá!' a všichni jsme po sobě házeli polštáře ...no prostě jak malý :DD. Pak jsme hráli flašku (né tu sprostou!) a Harry mi dal ukol že mám jít na zahradu,sundat si podprdu a zatočit sni ve vzduchu...nebo Lou mi dal úkol že mu mám donést z kuchyně mrkev, Nebo Zayn dal úkol Niallovi aby zatančil Hula hula :D A já dala Harrymu úkol aby si vyžehlil vlasy, udělal to :D Ale hned běže zas do koupelny a udělal si zase ty jeho sexy kudrliny. Mi jsme se zatím dosmáli a pak jsme pokračovali ve hře. Zayn pak usnul na gauči, Liam s Niallem šli do pokoje pro hosty, Harry s Louisem šli do Harryho pokoje a já šla do svého. Pak ale Harry přišel za mnou s peřinou a zeptal se jestli může spát u mě protože Lou mluví ze spaní. Já řekla že jo, nechtěla jsem aby spal na zemi, postel byla velká a tak jsem mu naznačila ať si lehne vedle mě. Nikdy bych neřekla kolik úžasných vecí se dá zažít za 3 týdny, ale teď je to pryč.
Vždy když jsem na tyto vzpomínky vzpoměla do očí se mi nahrnuli slzy.
...
Rodiče na mě spozorovali že jsem smutná a tak se mě zeptali co mi je. Nemohla jsem to už před nima tajit, vím je to můj bratranec ale stejně jsem jim o nás řekla...
Nemohla jsem ten den vůbec usnout, pořád jsem se převalovala a ktomu jsem slyšela nějaké hlasy z ložnice. O čem se asi bavili? To jsem přesně neslyšela... Pak jsem usnula.
...
Druhý den jsem se probudila v 11:00 udělala jsem ze sebe člověka a vyrazila do kuchyně na pozdní snídani. Rodiče si akorát nazouvali boty.
"Vy někam dete?" zeptala jsem se jich rozespale.
"Ano, jdeme na procházku a pak na oběd, doufám že ti to nevadí." usmála se na mě máma.
"Ne nevadí užijte si to."
Když odcházeli divně se chychotali "Proč musí být rodiče tak trapní?" zašeptala jsem.
Měla jsem dopito a tak jsem se vydala z5 do svého pokoje, najednou ale někdo zazvonil.
Otevřela jsem dveře a spatřila Harryho který držel obrovskou kytici růží.
"Harry!" vykřikla jsem, skočila mu do náruče a začala ho líbat.
"Princezno tolik si mi chyběla!" polibky mi oplácel.
"Ty mě taky."
"Včera mi volali tví rodiče že si hrozně smutná, já byl taky, řekli že můžu přijet a zůstat do konce prázdnin. Neváhal jsem a nastoupil na první letadlo sem." usmál se na mě a políbil mě. Ách to mi tolik chybělo!
Pak jsme jen vyběhli do mého pokoje a zamkli dveře...
...
Už uplynuli 2 roky a my jsme pořád spolu. Zajisté že za ty roky proběhla sem tam nějaká hádka, kvůli tomu co tvrdil bulvár. Jednou dokonce psali že jsem těhotná! Vím že chodit s celebritou je těžké, fanynky se semnou ale už smířili.
Neumím hledět do budoucnosti, nemůžu tedy vědět jak dlouho nám to vydrží ale jedno vím jistě: Harry je jediná láska mého života a ať se děje co se děje vždycky ho budu milovat.


Ps: Je to moje první jednodílná ff, takže se nesmějte :D
PPs: Do komentářů napiště jestli se vám líbí :P
PPs: To mě baví dělat to PPs :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama