Moments 25

6. dubna 2012 v 8:46 | Lucka |  Moments
LUCY
Ráno jsem se probudila v Niallově náručí, které bylo tak silné že jsem se zněj nemohla dostat a tak jsem se pokusila sáhnout na stolek a pokusit se odtamtud vzít tu malou blištivou věcičku. Povedlo se, prstýnek jsem si nandala na prsteníček a sledovala jak krásně zaří. Niall najednou řekl ze spaní něco čemu jsem vůbec nerozumněla, znělo to jako: "Helbremhhhgzze" řekl to tak vtipně že jsem se nemohla nesmát, Niall spal ale jako dudek takže jsem ho nevzbudila za což jsem byla ráda, protože Niall vypadal při spánku tak roztomile,uvolněně ale taky hladově.
"Neruším?" zašeptal Liam.
"Ne,Niall ještě spí, co potřebuješ?" koukla jsem se ke dveřím.
"No za hodinku máme být v tom rádiu tak... ho probuď a já probudím ostatní. Jak je vidět tak na to všichni zapoměli." ušklíbl se a odešel.
"Nialle." štouchla jsem do něj.
"Hmm." zakňoural.
"Musíš vstát zlato." zašeptala jsem mu do ucha.
"Neeem" řekl něco vtom smyslu.
Dala jsem mu pusu na čelo a viděla jak se na jeho ústech rozšířil usměv.
"Proč mě budíš princezno?" usmál se.
"Liam říkal že máte být za hodinku v rádiu."
"Sakra! Já na to zapoměl!" políbil mě a rychle na sebe házel věci.
...

MEG
Kluci odešli do rádia, Nat ještě spala a tak jsme jí nechtěli budit. Zapli jsme si Tv a dojídali snídani kterou Luc rychle uvařila klukům aby neměli hlad.
"Hele...víš jak si mi na tom koncertě chtěla něco říct ale pak přiběhli kluci?" zeptala se zničeho nic Luc a mě se převrátil žaludek. Na Codyho jsem chtěla zapomenout a myslela jsem si že už to nebude Luc omývat.
"Hm?"
"Teď tu kluci nejsou tak mi to můžeš říct." hodila po mě psí pohled.
"Dobře...jde o Codyho..."
"Cože? O toho hajzla?" vyjekla Luc.
Přikývla jsem.
"On...potkala jsem ho když jsem se vracela z Wc. Zastavil mě a mluvil se mnou jako by se nic nestalo. Pak mi řekl že mi zavolá nebo napíše. Já..já vůbec nevím co tam dělal a ještě ktomu řekl že One Direction...že jsou...buzny." rozbrečela jsem se.
"To je hajzl! A už ti napsal?" řekla Luc rozzuřeně.
"Ne, naštěstí. Ale Harry to poznal...poznal že mě něco trápí, protože se mě pořád ptá jestli mě nic netrápí a že mě miluje a můžu se mu sčímkoliv svěřit. Lucy, proč jsem Codyho musela potkat, já ho tak nenávidím!" rozbrečela jsem se a vrhla se Luc kolem ramen.
"No ták, to bude dobrý." utešovala mě Lucy.
"A myslím si že by si to měla Harrymu říct!"
"I...i tamto?" polkla jsem.
"Jo i tamto!" pevně mě objala a lípla mi pusu na vlasy.

NAT
Ráno jsem se probudila s úsměvem na rtech. Roztáhla jsem závěsy a pokoj mi ozářilo světlo, až teď sem si všimla malého lístečku který ležel na nočním stolku.
' Dobré ráno Nat :) S klukama jsme museli jet do rádia ale to neznamená že se náš plán ruší ;) Až přijedem tak tě provedu Londýnem, máš se na co těšit. A pak prohlídku zakončímě zmrzlinou ;) ... Už se těším xx Zayn ' přečetla jsem ho rychle a můj usměv se ještě zvětšil. Rychle jsem se oblékla a vyrazila dolů na snídani.
"I...i tamto?" "Jo i tamto!" uslyšela jsem když jsem kráčela pomalu po schodech do kuchyně.
Nevěděla jsem co mám dělat, jít za nimi a zeptat se co se děje? nebo jít zase do pokoje a dělat že jsem nic neslyšela? Vybrala jsem si to druhé, Meg totiž vypadala že brečí, nechtěla jsem se do toho plíct.

HARRY
Doma na nás čekali boloňské špagety. Hned jak jsme dojedli, Zayn s Nat se šli někam projít, Lou s Liamem zmizeli za El a Daniele a Niall s Luc dojídali zbytky špaget.
"Harry, musím ti něco říct." řekla Meg a vedla mě do mého, oprava: našeho pokoje.
"Posaď se." pousmála se a oba jsme si sedli na postel.
"Víš jak se mě pořád ptáš jestli jsem v pohodě a tak?" přikývl jsem
"Je něco, co ti musím říct. Víš...na tom koncertě, když jsem šla z Wc zastavil mě Cody."
"Kdo to je?" řekl jsem klidně.
"Můj bývalej přítel."
"A v čem je problém?"
"No víš... když mi bylo 14, chodili jsme spolu. Jemu bylo 17 což mi nevadilo...milovala jsem ho. Jednou spala Luc u kamarádky a táta byl někde na druhý straně Ameriky, Cody o tom věděl. Dívala jsem se na Tv, když vtom někdo zazvonil. Byl to Cody. Začal mě líbat a pomalu mě svlékal. Já mu řekla že vím že už mu je 17... ale že budeme muset počkat, že jsem ještě mladá. Codymu se to ovšem nelíbilo, bránila jsem se a řvala jsem o pomoc." polkla " Kdyby kolem našeho domu nešli sousedi, asi ...asi by mě znásilnil." rozbrečela se a mě projel mráz po zádech.
"A co se sním stalo pak?" pevně jsem ji objal.
"Vůbec nic se mu nestalo, nikdo to neřešil kromě mě,táty a Lucy a dalších pár lidí. Pak si našel nějakou Darcy... a už jsem ho nikdy neviděla. Pak když jsem ho na tom koncertě zase potkala vzpoměla jsem si na tu noc...Mluvil se mnou jako by se nic nestalo a pak...a pak řekl že mi zavolá. Harry, já ho tak nenávidím!"
Byl jsem v šoku když jsem zjistil co Meg zažila, nejradši bych toho Codyho uškrtil!
"Miláčku, hned jak ti zavolá nebo napíše, řekni mi to! Já tě ochráním." lípnul jsem jí pusu do vlasů.

NAT
Se Zaynem jsme si to skvěle užili. Ukázal mi skoro celý Londýn,bylo to tak úžasný a bylo ještě lepší když u mě byl on.
Domů jsme přišli pozdě večer, Liam byl pryč, Lou usnul na gauči a vruce držel mrkev a ostatní byli u sebe a asi už spali.
"Moc jsem si to stebou užil." usmál se Zayn před mím pokojem.
"To já taky, děkuju." usmála jsem se a teď nastalo to trapné ticho, nevěděla jsem co mám říct, hlavou se mi honilo tolik otázek ale žádnou jsem nebyla schopná vyslovit. Zničeho nic mě Zayn políbil, byla jsem v šoku ještě víc mám spolupracovat nebo se odtáhnout? Než jsem se ztačila rozhodnout Zayn se odtáhl.
"Promiň." řekl a se svěšenou hlavou odešel do svého pokoje. Teď jsem nevěděla vůbec nic, mozek mi přestal pracovat srdce mi bubnovalo jako o závod. 'Co to děláš? Vschop se a di za ním, vždyť se ti líbí! Takhle ho odmítnout nebylo správné!' říkalo mi svědomí když jsem zacházela do svého pokoje.↓↓↓ Cody ↓↓↓• Potřebuju pomoc :D
a) Má přijít Nat v noci za Zaynem a ....
b) Nemá k němu přijít...
Do komentářů piště buď a) nebo b)...Nebo jestli máte jiný nápad, sem sním ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuin^^ Yuin^^ | Web | 6. dubna 2012 v 9:58 | Reagovat

Já bych volila aby Nat za Zaynem přišla..;) :D Bude to zajímavější, jaj :D :)) Jináč opět se ti 'MOMENTS' povedl!! :))

2 oned-fanfiction oned-fanfiction | Web | 6. dubna 2012 v 12:25 | Reagovat

Spíš k němu má přijít :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama