Moments 31

21. dubna 2012 v 11:59 | Lucka |  Moments
Hawaii - 4. den

NIALL
Bylo 6:00, Lucy ještě spala a tak sem si dal sprchu a pak sledoval jak Lucy spí.
"Dobré ráno miláčku." protáhla se Lucy
"Dobré, lásko." usmál jsem se
"Půjdeme na snídani?" mrkla na mě
Přikývl jsem a sledoval jak se Lucy obléká.

LUCY
"Kdy že je přesně ta párty?" zeptala jsem se, když jsme se po snídani blížili k pokoji
"Myslím že začíná v 18:00, první tam budou nějaké soutěže a pak se to tam rozjede." usmál se Niall když odemikal pokoj
"A co podnikneme teď?" svalila jsem se na postel
"Sundáme ti obvaz z nožičky." vyplázl na mě jazyk a začal mi vymotávat chodidlo z bílého obvazu
"A teď se jdu vysprchovat." zasmála jsem se a utekla do koupelny
...
Když jsem se dosprchovala a vrátila se do pokoje Niall spal. Sedla jsem si vedle něho a pozorovla jak pravidelně oddychuje. Když zjistil že u něho sedím, chytl mě za ruku, stáhl na něho a uvěznil mě ve svém objetí.
"Nialle, nemůžu dýchat." smála jsem se. Niall nic neřekl, jen nás obrátil, takže jsem byla já dole a Niall nahoře. Začal mě lechtat a já se smála jako debil, jsem hrozně lechtivá.
"Aá teď týýý." smála jsem se víc a víc
"Ne." smál se na celé kolo a nepřestával mě lechtat
"Ale jo!" pracně jsem ho odstrčila a dostala se na nohy. Niall se na mě vystrašeně podíval a začal předemnou utíkat, běhali jsme pořád dokola, najednou zastavil otočil se na mě a já jak to neubrzdila svalila jsem nás oba na zem. Rychle jsem na něj 'hupsla' a začala ho lechtat, svíjel se tam smíchy, po pár minutkách jsem to nakonec vzdala a svalila se vedle něj na zem.
Zbytek dne uběhl v pohodě, zašli jsme si na oběd,pak na malou procházku a pak zpět do hotelu. Hodiny rychle utíkali a hodiny už ukazovali 17:30.

NIALL
"Co si mám vzít na sebe? Rozhoduju se mezi tímhle a tímhle. Co si o tom myslíš?" řekla zamyšleně Luc
"Ty šaty ti budou slušet." mrknul jsem na ní a ukázal na krátké modré šaty
"Dobře." usmála se a utekla do koupelny
Já se zatím převlékl do červených kraťasů a bílého tryčka. Po 20 minutách se v pokoji objevila Lucy v ťech nádherných šatech a mě jen spadla čelist nad tou její krásou.
"Co je? Je to hrozný? Mám se převléct?"
"Né! Si překrásná." políbil jsem jí a mohli jsme vyjít

LUCY
Na pláži to už žilo. Hráli písničky, ďeti tam dělali nějaké soutěže v moři, dospělí pili, tancovali a my jsme si sedli do písku a pozorovali malé děti co pobíhali všude kolem.
"Víš na co se těším?" objal mě Niall
"Na co?" usmála jsem se
"Až budeme mít taky nějakého drobka." políbil mi vlasy.

NIALL
Děti už dohráli ty své soutěže a dostali nějaké ceny. Pomalu se stmívalo a tak už šli se svými rodiči domů. Pláž se rázem zaplnila spousty lidí, kteří se chtěli bavit.
"A teď jako každý rok a každou plážovou párty začneme jako vždy... surfováním!" zařval do mikrofonu muž z podia a všichni lidé zajásali.
"Každý dobrovolník se přihlásí a vybere si prkno. Nečekejte a zapište se, souťež začíná za dvacet minut." zařval ještě ten muž a z reproduktorů se znova rozezněla hlasitá hudba.
"Kam jdeš?" nechápavě jsem koukal na Luc, která se zvedala
"Přihlásit se." zasmála se
"Ty to umíš?" vykulil jsem na ní oči
"Jo...totiž můj děda z babičkou bydlí na pláži u moře a mají tam dobré vlny. Když jsem byla menší, každé prázdniny jsem tam jezdila a učila se surfovat. Nechci se vytahovat ale jsem v tom vážně dobrá."
"Tak to jsem zvědaví." usmál jsem se a Luc se rozutíkala zapsat
"Moc lidí se nezapsalo." vyrušila mě z přemýšlení.
"A ty budeš surfovat v ťech šatech?" zasmál jsem se
"Vzala jsem si pod to plavky...chtěla jsem si totiž zaplavat."
"Aha." zasmál jsem se zatímco si Luc sundavala šaty
"Prosím soutěžící ať se dostavý k podiu!" ozval se opět mužský hlas
"Hodně štěstí zlato, držím ti palce." políbil jsem jí
"Sakra, klepou se mi kolena!" zasmála se a rozutíkala se k dalším souťežícím
"Dneska tu máme 7 souťěžících, Grega, Natashu, Elliota, Megie, Alexe, Jane a Lucy. Každý předvede co umí a porotci vyhodnotí a určí vítěze. A teď k prknům!" zařval muž
První šel Greg, byl hodně dobrý, pak Natasha které to moc nešlo. Elliot z toho hned zpadnul a Megie si vedla dobře a Alex z nějakého důvodu odstoupil. Jane to moc šlo, dav zní byl hotovej a skákal radostí.
"Tak vydím že Jane je velký konkurent, jako vždy...už jsem zvědav co nám předvede Lucy." ozval se opět muž
Lucy popadla prkno a vběhla do vody. Zrovna byli velké vlny ale překonala je bez problému. Šlo jí to skvěle, sjížděla na vlnách a bylo vidět že si to užívá.
"Byli jste všichni užasní, dostavte se všichni na podio, porota má vihodnocení."
"3. místo získává Greg, 2. Lucy a 1. nikdo jiný něž Jane! Ostatní nezoufejte a zkuste to příště." usmála se žena z poroty a začala rozdávat medaile.

LUCY
No jo, co jsem si to myslela? Že vyhraju? Byla jsem hodně naivní když jsem si to myslela. Ale přeci jen, Jane si to zasloužila, byla v tom hodně dobrá. A nakonec... i 2. místo je dobré, byla to jen malá soutěž na pobavení a né nějaký celosvětový turnaj.
"Byla si skvělá." rozutíkal se ke mně Niall a objal mě
"Tak, a teď jsme mokří oba." smála jsem se a ukazovala na Niallovo mokré tryčko
"Za chvíli to uschne."
Měl pravdu za pár minutek jsme byli oba dokonale suší a já si na sebe mohla vzít zase šaty. Niall chtěl moje 2. místo oslavit a tak jsme si u baru objednali nějaký alkoholický nápoj a pomalu jsme usrkávali. Měli jsme už asi 4 drinky v sobě když už začalo zapadat slunce. Seděli jsme pořád u baru a já koukala jako omámená na tu krásu (Drinky se začali projevovat). Když zapadlo úplně za obzor a všude se rozprostřela tma, rozsvítili se světýlka a lidé začali přicházet a někteří zas odcházet, někteří dokonce šli plavat, jiní zas tancovali nebo pili. My jsme tancovali i pili, hned jak jsme měli vypito jeden drink Niall objednal další a pak další a pak další...
"Nepůjdem už do ho-telu?" zeptal se Niall
"N ŠKIT N-e, ješ--tě jeden ŠKIT dri..nk!" zamračila jsem se.
"Si uplně ožralá, pojď do--kud můžeš cho-dit." chytl mě za ruku a společně jsme se plazili k hotelu. Byla jsem fakt na mol, Niall na tom byl líp než já.

NIALL
Lucy měla uplně zamotaný nohy, v jednom kuse padala a říkala blbosti. Když jsme konečně byli v pokoji, Luc si sundala šaty a v plavkách se svalila na postel. Měl jsem toho vypito dost ale moc to na mě nebylo vidět, asi proto, že jsem na to zvyklí, s Harrym,Louisem a Zaynem jsme chodili občas do baru a Liam nás pak tahal domů.
"Je mi nějak špatně jdu se vysprchnout!" řekla Lucy a rozutíkala se do koupelny, když se vrátila, měla na sobě jen ručník. Já ležel na posteli se zavřenýma očima, Luc si na mě obkročmo sedla a zašeptala mi do ucha: "Chci se milovat!"
"Mluví z tebe alkohol." zasmál jsem se
"Nemluví!" zamračila se a začala mi líbat krk, tím mě uplně odměkčila a já chtěl víc. Sundala mi tryčko a já jí naoplátku odhodil ručník. Po chvíli leželi všechny věci na zemi...


↓ Šaty Lucy ↓

• Já vím, já vím nic moc... Poslední dobou se mi moc psát nedaří ale slibuju že se polepším...
• Jinak... už jsem tu dlouho neviděla nějaké komenty...čte to vůbec někdo? :D :/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jacqueline*) Jacqueline*) | Web | 21. dubna 2012 v 15:13 | Reagovat

Hmm,ty šaty bych chtěla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama